Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Фінанси міста/Надходження та використання коштів міського бюджету/Надходження акцизного податку до міського бюджету міста Мукачева за січень – вересень 2018 року

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 19 жовтня 2018 15:39

Надходження акцизного податку до міського бюджету міста Мукачева за січень – вересень 2018 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та акцизний податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пального) посідає третє місце за обсягами надходжень до міського бюджету міста Мукачева, поступаючись податку на доходи фізичних осіб та місцевим податкам і зборам.

При плані в сумі 77 млн.485,5 тис. грн., надійшло 78 млн.588,4 тис. грн. Понад план 1млн.102,9 тис. грн. Порівняно з відповідним показником минулого року надходження збільшились на 12 млн.442,3 тис. грн., приріст склав 18,8 відсотка.

Фактичні надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за звітний період становлять в сумі  63 млн. 879,2 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 7 млн 180,7 тис. грн. або на 12,7 відсотка.

            Найбільшими платниками акцизного податку до міського бюджету м. Мукачева за звітній період є:

  • ТОВ «Тедіс –Україна» - питома вага в обсязі надходжень складає 74,3відс.;
  • ТОВ «Закарпатська продовольча компанія» - 6,9відс;
  • ТОВ «УДК» - 3,8відс.

      

Фактичні надходження акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до міського бюджету міста Мукачева за січень-вересень 2018 року складають в сумі 14 млн.709,2 тис. грн., в тому числі:

-                  акцизний податок з виробленого

в Україні пального                             -         2 млн. 948,0 тис. грн.;

-                  акцизний податок з ввезеного

на митну територію України пального                 -     11 млн. 761,2 тис. грн.        

            Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 55 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація