Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/Зареєстровано перший проект в рамках Бюджету громадських ініціатив м.Мукачева 2020. До кінця реєстрації проектів залишилось 12 днів!
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 18 квітня 2019 17:09

Зареєстровано перший проект в рамках Бюджету громадських ініціатив м.Мукачева 2020. До кінця реєстрації проектів залишилось 12 днів!

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

Сьогодні, 18 квітня на електронному майданчику зареєстровано першу заявку на участь у конкурсі бюджеті громадських ініціатив міста Мукачева. Проект під назвою «Реконструкція спортивно-ігрового дитячого майданчика та встановлення огорожі» передбачає заходи по створенню сучасного огородженого спортивно-ігрового дитячого майданчику для безпечного, комфортного та активного дозвілля дітей, молоді, мешканців прилеглих будинків різних вікових категорій - від 1 до 60 років. Даний проект відноситься до малих проектів у категорії будівництво спортивних та дитячих майданчиків.

Проект передбачено реалізувати на між будинковій території мікрорайону Пентагон. Автор, Карольї Любов Олександрівна, запропонувала облаштувати дитячий майданчик спортивним обладнанням та тренажерами для дітей різних вікових груп, провести роботи по ремонту та відновленню існуючих елементів а також озеленення з відновленням газону та благоустрій майданчику.

Автором проекту дотримано вимоги Положення щодо подачі та реєстрації заявки. До оригіналу заявки додано 25 підписів підтримки, пройдено модерацію і проект доступний для ознайомлення та подальшої участі відповідно до процедури конкурсу Бюджет громадських ініціатив м.Мукачева 2020.

Необхідно зауважити, що саме завдяки ініціативності та активності мешканців міста Мукачева саме в мікрорайоні Пентагон, в рамках бюджету громадських ініціатив, вже реалізовано проект «Підвищення якості життя мешканців житлового мікрорайону міста Мукачево, шляхом створення громадського простору «Софіїн Двір»*, розташованого вул. І.Зріні 109а

Ознайомитися з детальної інформацією по зареєстрованому проекту можна за посиланням.

Також НАГАДУЄМО, що реєстрація заявок на конкурс проектів Бюджет громадських ініціатив 2020 триває до кінця квітня.

Реєстрація, консультація, допомога в заповненні заявок, а в подальшому участь у загальноміському голосуванні за проекти є БЕЗКОШТОВНИМИ!

Посилання для реєстрації

Шановні мукачівці, якщо у вас є цікаві ідеї але маєте питання як її оформити та подати на конкурс – звертайтеся до відділу економіки за телефоном 5-48-49 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Крім того для спілкування чи задати питання можна використовувати сторінку відділу економіки в мережі Фейсбук 

Відділ економіки

Прочитано 500 разів Останнє редагування Четвер, 18 квітня 2019 17:21

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація