• Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 29 травня 2019 17:04

До кінця реєстрації проектів залишилось 3 дні!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Триває реєстрація заявок на конкурс проектів Бюджет громадських ініціатив 2020

Добігає завершення продовжений термін реєстрації заявок на участь у конкурсі проектів в рамках бюджету громадських ініціатив. Саме у п’ятницю, 31 травня, закінчується перший етап реалізації конкурсу 2020 року.

Варто зауважити, що до початку наступного етапу – етапу оцінки проектів структурними підрозділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради автори мають можливість редагувати свої проекти та вносити корективи.

Загалом, станом на 28 травня, в рамках бюджету громадських ініціатив зареєстровано 12 проектів в тому числі 4 малих і 8 великих.

Малі проекти:

Великі проекти:

Нагадуємо, що кожен автор має можливість подати один великий або один малий проект. Для малого проекту необхідно зібрати 25 підписів підтримки, для великого 50. Авторам необхідно заповнити форму анкети у форматі doc. (https://www.mukachevo-rada.gov.ua/images/docs/bgi/Anketa_BGI.doc), та зареєструвати проект в електронному вигляді на електронному майданчику https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua. Авторизація на електронному майданчику можлива за допомогою картки Мукачівця, банківських карток чи ЕЦП.

Таким чином у всіх бажаючих мукачівців віком від 14 років, є можливість реалізувати свої ідеї і подати заявку для участі в конкурсі проектів бюджету громадських ініціатив.

Якщо у вас є цікаві ідеї але маєте питання як її оформити та подати на конкурс – звертайтеся до відділу економіки за телефоном 5-48-49 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Крім того для спілкування чи задати питання можна використовувати сторінку відділу економіки в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B8-1671683433086112/

Відділ економіки

Прочитано 336 разів Останнє редагування Середа, 29 травня 2019 17:21

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація