Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/Голосування за проекти бюджету громадських ініціатив – ЗАВЕРШЕНО!
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 01 липня 2019 16:57

Голосування за проекти бюджету громадських ініціатив – ЗАВЕРШЕНО!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці, інформуємо Вас, що з суботи 15 червня в Мукачеві проходив черговий етап реалізації бюджету громадських ініціатив в місті Мукачеві – загальноміське голосування.

Станом на 01 липня за громадські проекти мукачівцями віддано більше 3,9 тис голосів, з яких маже 2 тис. в паперовому вигляді через ЦНАП. Динаміка голосування за проекти конкурсів цього року в рази перевищує активність попередніх конкурсів. Так, якщо в минулому конкурсі середня кількість осіб, які віддали перевагу голосування через ЦНАП коливалась в межах від 20-25, максимум 42 в день, то за результатами цьогорічного голосування в день проголосувало від 70 до 290 чоловік.

Незважаючи на те, що голосування в паперовому вигляді потребує більше часу для опрацювання, контролю на дублікати та введення результатів в електрону систему, відділом економіки забезпечено своєчасну обробку та відображення результатів. Кожен мукачівець який проголосував у ЦНАПі ще до завершення голосування зміг побачити свій голос на електронному майданчику.

Новинкою цьогорічного конкурсу також стало те, що у системі з'явилася можливість голосувати за проекти через термінали ПриватБанку за допомогою картки ПриватБанку або номера телефону (який прив'язаний до картки).

Наразі, всі результати загальноміського голосування опрацьовуються і формується рейтинг проектів які, і будуть рекомендовані для реалізації у 2020 році.

За умовами Положення про бюджет громадських ініціатив, 60% з виділених 4-х млн. грн.. розподілено для реалізації великих проектів, а 40% для малих. Так, в категорії великі проекти, «прохідними» для реалізації в наступному році можуть бути перші 3 по рейтингу заявки, а в категорії малі проекти – перші 5.

Найближчим часом буде проведено засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив де і буде розглянути результати голосування, рейтинг проектів та рекомендації на чергове засідання Мукачівської міської ради проектів для реалізації у 2020 році.

Відділ економіки

 

Прочитано 232 разів Останнє редагування Середа, 03 липня 2019 13:59

ГАЛЕРЕЯ