Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/Депутати прийняли Положення «Про бюджет громадських ініціатив Мукачева» в новій редакції
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 30 березня 2018 13:08

Депутати прийняли Положення «Про бюджет громадських ініціатив Мукачева» в новій редакції

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

На засіданні сесії Мукачівської міської ради 29 березня депутати прийняли Положення «Про бюджет громадських ініціатив Мукачева» в новій редакції. З повним текстом Положення можна ознайомитися за посиланням: (Рішення №981 від 29.03.2018 року)

Важливі зміни в положенні стосуються прискорення проведення конкурсу та процедури визначення проектів переможців. Так, конкурс розпочнеться вже з 1 квітня поточного року. Такий підхід дає можливість завершити процедуру визначення проектів-переможців шляхом загальноміського голосування до кінця першого півріччя. Впродовж другого півріччя 2018 року відповідальні структурні підрозділи матимуть можливість виготовити проектно-кошторисні документації для того, щоб у бюджет на наступний рік вже була можливість включити конкретні проекти з чіткими обсягами коштів необхідними для їх реалізації.

Крім того, змінами до документу збільшено загальний мінімальний обсяг бюджету громадських ініціатив міста Мукачева до 4-х мільйонів гривень, а для оптимізації використання виділеного для реалізації проектів фінансування, перерозподілено пропорції між великими та малими проектами, що дасть можливість вирівняти кількість виграшних проектів в двох категоріях.

Отож, інформуємо всіх мукачівців, що вже з 1 квітня всі бажаючі матимуть можливість подати заявку на реалізацію власної ідеї по розвитку нашого міста. Подача проектів триватиме до 30 квітня і може бути здійснена як в електронному вигляді на порталі http://initiativ.e-dem.in.ua так і в паперовому через ЦНАП.

Анкету для заповнення можна завантажити за посиланням:

-                     у pdf форматі;

-                     у doc форматі.

Отримати додаткову інформацію чи консультацію щодо участі в конкурсі та по заповненню документів можна отримати у відділі економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради (2-ий поверх, каб. 56), тел.: +3803131 5-48-49, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., https://www.facebook.com/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B8-1671683433086112/

 

Прочитано 245 разів

ГАЛЕРЕЯ