Версія для друку
П'ятниця, 14 червня 2019 11:20

Обговорення профілю міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці, в Мукачеві триває робота по розробці Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року.

Так за результатами засідань робочої групи, зустрічей з представниками бізнесу, опитування мешканців та бізнесу, а також аналітичної роботи експертів напрацьовано Матеріали до Стратегічного плану розвитку міста Мукачево та розроблено Профіль міста.

Даний документ містить характеристику міста та регіону, інформацію про земельні та природні ресурси, населення та трудові ресурси. Містить інформацію про фінансово-бюджетну сферу міста, економіку та інфраструктуру, соціальну сферу та стан навколишнього середовища.

Запрошуємо всіх активних мукачівців, представників бізнесу, молодь, спеціалістів різних галузей долучитися до обговорення розробленого профілю та підготовлених матеріалів до Стратегічного розвитку міста Мукачева.

Якщо Ви помітили помилки, неточності чи у Вас є додаткова інформація з достовірних джерел до розділів, які містяться у матеріалах просимо звертатися до відділу економіки для внесення змін. (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Також, якщо у Вас є зауваження чи конкретні обґрунтовані пропозиції, доповнення чи цікаві ідеї до організації роботи та розробки самої Стратегії розвитку нашого міста, просимо, так само звернутися до нас та обговорити подальші кроки співпраці.

Ознайомитися з повним текстом Профілю міста Мукачева можна на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням: «Профіль_Мукачева_06-14».

Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!

Відділ економіки

Прочитано 369 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 червня 2019 11:45
Відділ економіки

Останні з Відділ економіки

Схожі матеріали (за тегом)