Ви тутСтратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/Триває обговорення профілю міста Мукачева
Середа, 19 червня 2019 18:02

Триває обговорення профілю міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Завтра, 20 червня, об 11:00 годині і приміщенні ЗОШ №20 відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року.

В рамках робочого засідання зовнішніми експертами буде презентовано розроблений Профіль міста Мукачева та результати опитування містян та бізнесу. Засідання робочої групи є відкритим і передбачає обговорення основних моментів, статистичної інформації та динаміки розвитку різних сфер.

Також в рамках робочого засідання буде проводитися робота в тематичних групах щодо напрацювання бачень подальшого розвитку різних сфер нашого міста.

Запрошуємо всіх активних мукачівців, представників бізнесу, молодь, спеціалістів різних галузей долучитися до роботи робочої групи, до обговорення профілю та підготовлених матеріалів до Стратегічного розвитку міста Мукачева.

Якщо Ви помітили помилки, неточності чи у Вас є додаткова інформація з достовірних джерел до розділів, які містяться у матеріалах просимо звертатися до відділу економіки для внесення змін. (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Також, якщо у Вас є зауваження чи конкретні обґрунтовані пропозиції, доповнення чи цікаві ідеї до організації роботи та розробки самої Стратегії розвитку нашого міста, просимо, так само звернутися до нас та обговорити подальші кроки співпраці.

Ознайомитися з повним текстом Профілю міста Мукачева можна на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням: https://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/ekonomika/strategiji-rozvitku-mukacheva-do-2027r/khid-rozrobki/item/download/2710_20f4bd1488e90269386efdf58e94f380.

Відділ економіки

Прочитано 361 разів Останнє редагування Четвер, 20 червня 2019 09:28

ГАЛЕРЕЯ