Ви тутСтратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/Села Мукачівської міської ОТГ долучилися до розробки Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року
П'ятниця, 02 серпня 2019 13:01

Села Мукачівської міської ОТГ долучилися до розробки Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 2 серпня, в малому залі засідань виконавчого комітету Мукачівської міської ради проведено засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року до якої долучилися села Мукачівської ОТГ.

Після короткої інформаційно-аналітичної презентації, в.о. старост сіл Мукачівської міської ОТГ попрацювали над визначенням сильних та слабких сторін, загроз та переваг кожного села та обговорили їх спільно із присутніми активістами та молоддю.

Вся інформація та матеріали напрацьовані в ході сьогоднішньої роботи будуть проаналізовані експертами, зведені та включені до матеріалів розробки Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року, яка поступово трансформовується у Стратегію розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року.

Запрошуємо всіх активних мешканців Мукачівської міської ОТГ долучитися до обговорення напрацьованих матеріалів та надати свої зауваження та пропозиції.

Відділ економіки

 

Прочитано 184 разів Останнє редагування П'ятниця, 02 серпня 2019 13:05

ГАЛЕРЕЯ