Ви тутСтратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ для включення в Стратегічний план розвитку до 2027 року
Вівторок, 10 вересня 2019 09:55

ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ для включення в Стратегічний план розвитку до 2027 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці, з метою якісної підготовки та проведення робочого засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027, яке заплановано провести 12 вересня у приміщенні Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості (колишній будинок школяра, вул. І. Маргітича, 11), просимо Вас підготувати свої пропозиції проектів чи ідей, які на вашу думку, мали б бути включені до Стратегічного документу розвитку Мукачівської об’єднаної громади до 2027 року.

Оформлення Вашої ідеї проекту відповідно до форми дасть можливість всім учасникам зрозуміти що саме, для кого, на вирішення яких проблем, спрямована реалізація Вашого проекту.

Форма також передбачає інформацію про номер і назва завдання Стратегії до якого відноситься Ваш проект, назва проекту, мета і завдання. Коротко опишіть територію та орієнтовна кількість отримувачів вигод від реалізації Вашої ідеї. Опишіть проблематику проекту та ключові заходи проекту. Які на Вашу думку очікувані результати та показники успішності проекту. Зазначте період його реалізації та орієнтовну вартість проекту, джерела фінансування та ключових потенційних учасників реалізації.

Форму у форматі doc та pdf можна завантажити за посиланням з офіційного сайту.

Нагадуємо, засідання робочої групи заплановано провести з 10:00 по 14:00 у форматі дискусій та конструктивної співпраці. Запрошуємо взяти участь!

Відділ економіки

Прочитано 153 разів Останнє редагування Вівторок, 10 вересня 2019 09:59

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація