Ви тутСтратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/ЕЛЕКТРОННА ГУГЛ-ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ для включення в Стратегічний план розвитку до 2027 року
Вівторок, 10 вересня 2019 10:45

ЕЛЕКТРОННА ГУГЛ-ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ для включення в Стратегічний план розвитку до 2027 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці, використовуючи ширше коло електронних інструментів та можливостей сучасних технологій, з метою залучення ширшого кола учасників для розробки проектів нами розроблено електронну форму пропозиції ідеї проекту, заповнивши яку ви маєте можливість долучитися до розробки Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у зручний для вас час та місці.

Гугл-форма доступна за посиланням

Просимо всіх активних долучитися до напрацювання необхідних для розвитку громади проектів. Ваші пропозиції будуть розглянуті та обговорені на черговому засіданні робочої групи. яке заплановано провести 12 вересня у приміщенні Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості (колишній будинок школяра, вул. І. Маргітича, 11).

Якщо у вас немає можливості особисто взяти участь у робочому засіданні пропонуємо скористатися електронною формою і запропонувати найкраще вирішення проблемних питань у нашій громаді.

Нагадуємо, засідання робочої групи заплановано провести з 10:00 по 14:00 у форматі дискусій та конструктивної співпраці. Долучайтеся!

Відділ економіки

Прочитано 211 разів Останнє редагування Вівторок, 10 вересня 2019 10:48

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація