Ви тутЕкономіка/Стратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
П'ятниця, 20 грудня 2019 10:29

Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: Стратегія розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Мукачівська міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) Дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади до 2027 року та проєкту Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 20 грудня 2019 року на сайті Мукачівської міської ради ( https://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/ekonomika/strategiji-rozvitku-mukacheva-do-2027r ) та триватиме до 12 лютого 2020 року.

б) Способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді на електронну адресу zez-m@ukr.net, або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду виконавчими органами Мукачівської міської ради. За результатами розгляду виконавчі органи Мукачівської міської ради враховують одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляють.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань -заплановано провести 7 лютого 2020 року у залі засідань Мукачівської міської ради, початок об 11:00 годині.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року - 89600, Закарпатська область, м.Мукачево, пл. Духновича Олександра, буд 2, відділ економіки Мукачівської міської ради, (каб. 44, каб. 85), тел., +380313138579.

Контактна особа - начальник відділу економіки Мукачівської міської ради М.Ф. Дерев’яник.

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Відділ економіки Мукачівської міської ради, 89600, Закарпатська обл., м.Мукачево, пл. Духновича Олександра, буд. 2, тел., +380313138579, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

- Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА;

- Департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

Додатки:

Додаток 1. ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади до 2027 року;

Додаток 2. СТРАТЕГІЯ розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади до 2027 року;

Додаток 3. ПЛАН заходів з реалізації Стратегії розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади до 2027 року.

Прочитано 42 разів Останнє редагування Середа, 22 січня 2020 10:36

ГАЛЕРЕЯ