Ви тутМуніципальна міліція/Інспектори «Муніципальної міліції» забезпечували громадський порядок під час масових заходів

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 03 вересня 2018 12:15

Інспектори «Муніципальної міліції» забезпечували громадський порядок під час масових заходів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Минулий тиждень був насиченим не лише для містян і гостей міста, а й для інспекторів «Муніципальної міліції». За останні сім днів інспектори забезпечили дотримання благоустрою на території міста та охорону громадського порядку на трьох масових заходах, які відбувались на території нашого міста.

В першій половині тижня інспекторами було проведено цілодобове чергування задля забезпечення порядку під час святкування Успіння Пресвятої Богородиці в центральній частині міста та на території Свято-Миколаївського жіночого монастиря. Вже ближче до кінця тижня в місті над Латорицею відбулось загальноміське свято першокласника для наймолодших школярів, яке відбувалось вперше у новому форматі. Під час святкування на території парку були задіяні і інспектори «Муніципальної міліції» для ознайомлення підростаючого покоління з даною професією, а також забезпеченням благоустрою під час проведення заходу.

Також цими вихідними на території парку відбулось ще одне масштабне дійство, а саме "Святом меду" - традиційна ярмарка бджолярів. Свято відвідало велика кількість туристів та гостей міста, інспектори «Муніципальної міліції» забезпечили належний контроль за станом благоустрою на час проведення дійства.

ММКП «Муніципальна міліція»

 

Прочитано 293 разів

ГАЛЕРЕЯ