Ви тутМуніципальна міліція/Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 31 січня 2018 09:57

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Комісія розглядала звернення громадської організації щодо діяльності ММКП "Муніципальна міліція". Як повідомив керівник «Муніципальної міліції» Вячеслав Роман лише за минулий рік завдяки роботі підприємства до міського бюджету було залучено понад 9 млн. гривень. Щоденно проводились перевірки дотримання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території міста, а також проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з метою здійснення профілактичних заходів та запобігання правопорушенням законодавства у сфері благоустрою. Щоденно здійснювались патрулювання території міста з метою виявлення порушників Правил благоустрою міста, виявлення та документування самовільно розміщених, без відповідного дозволу та проектної документації об’єктів та тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, рекламних конструкцій.

Щоденно проводилось виявлення правопорушень та складання приписів, щодо приведення об’єктів та елементів благоустрою міста до належного стану з визначенням строків проведення певних заходів, та контролювалось їх виконання.

На попередній зустрічі представники громадських організацій, скаржилися на роботу працівників КП «Муніципальна міліції». На їх думку працівники підприємства виносять незаконні протоколи. За рік судами скасовано всього 0,4% протоколів, які складено працівниками «Муніципальної міліції». Згідно інформації юридичного відділу виконкому за період період з 01.11.2016 р. по 01.11.2017 було розглянуто 1247 протоколів про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких було винесено 1235 постанов.

За вказаний період до суду було оскаржено всього 23 постанови адміністративної комісії, що становить 1,9% від загальної кількості винесених постанов. І лише 0,4% постанов скасовано.

На комісії громадськість долучилася до обговорення роботи підприємства шляхом обговорення. Робота підприємства буде обговорена й інших публічних майданчиках.

Прочитано 324 разів

ГАЛЕРЕЯ