Ви тутМуніципальна міліція/За тиждень працівниками «Муніципальної міліції» зафіксовано 85 фактів порушення правил благоустрою

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 26 лютого 2018 14:58

За тиждень працівниками «Муніципальної міліції» зафіксовано 85 фактів порушення правил благоустрою

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

За минулий тиждень працівниками ММКП «Муніципальна міліція» було виявлено та зафіксовано більше 85 фактів порушення правил благоустрою.

Було зафіксовано випадки складування побутових відходів біля під’їздів та на зеленій зоні. Повідомляємо всіх мешканців, що перед початком будь яких робіт які передбачають складування великої кількості відходів потрібно замовляти відповідний контейнер для збору ТПВ щоб уникнути адміністративної відповідальності та не перетворювати наше місто на звалище.

Також повідомляємо що встановлення штендерів та виносної реклами на тротуарах алеях та пішохідних доріжках заборонено. Для зручного пересування пішоходів просимо всіх підприємців в місті дотримуватись Правил благоустрою м. Мукачево і не виносити свої інформаційні таблички на тротуари.

Також повідомляємо   що згідно ч.2 ст. 152-1 паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг теж тягне за собою адміністративну відповідальність, а також створює незручності для осіб які мають пільги та не мають можливості паркуватись на відповідному місці.

Якщо кожен почне зміни з себе, то наше місто стане кращим.

ММКП «Муніципальна міліція»

 

 

 

Прочитано 405 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація