Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 04 жовтня 2019 13:03

Звіт про пророблену роботу ММКП "Мукачівпастранс" за ІІІ квартал 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівське міське комунальне підприємство «Мукачівпастранс» здійснює перевезення пасажирів в місті Мукачево, обслуговує наступні автобусні маршрути:

№2 «Вул. Митрополита Володимира – вул. Свято-Михайлівська»№3 «Вул. Франка Івана – вул. Тімірязєва»

Відсоток виконання рейсів за звітній період складає 99%, що підтверджує система Dozor.

Протягом липня-вересня проводились регламентні технічні роботи по обслуговуванню автобусів, а саме: заміни оливи в двигуні, заміна фільтрів (мастила, повітряні, паливні) заміни оливи в коробці передач, заміни оливи в мості, заміна охолоджувальної рідини, гальмівної рідини, заміна приводних ременів, патрубків та інші планово-регламентні роботи, які виконуються згідно нормативних настанов щодо експлуатації автобусів Ataman. Крім того регулярно проводились роботи по поточному ремонту автобусів - заміна ресор, втулок, сайлентблоків. Кожен автобус в середньому за місяць долає близько 6 тис. км. Тому постійно проводяться і профілактичні заходи – мащення, доливання рідин, виявлення люфтів, перевіряється герметичність систем та зношеність гальмівних колодок, електро обладнання, усуваються інші виявлені технічні недоліки всіх вузлів транспортних засобів. Через несправність у вересні частково були замінені датчики рівня палива. Щоденно на протязі звітнього періоду перед виїздом на маршрут здійснювався технічний огляд транспортних засобів, проводився медичний огляд водіїв. Шофери систематично проходили навчання та інструктажі по охороні праці, пожежній безпеці на транспорті, безпеці руху. У вересні всі водії прослухали курс з надання першої медичної допомоги при ДТП. За звітній період було зафіксовано 2 дорожньо-транспортні пригоди, без потерпілих з незначним пошкодженням лако-фарбового покриття автобусів.

У вересні місяці почалась підготовка транспортних засобів та матеріально-технічної бази до осінньо-зимового періоду, була проведена профілактика автономних опалювачів, систем опалювачів салону, замінені за регламентом акумуляторні батареї та шини. Так само на протязі вересня було проведено планові діагностичні перевірки автобусів на спеціалізованому обладнанні та отримано сертифікати відповідності щодо справності транспортних засобів.

Одним з пріоритетних завдань комунального підприємства залишається підвищення рівня зручності у користуванні громадським транспортом, в якому діє електронна система оплати проїзду. Саме тому підприємство і надалі популяризує та розповсюджує на безоплатній основі картки багаторазового використання і з поступовим заміщенням одноразових qr-квитків. Так само спостерігається позитивна динаміка і у застосуванні банківських карток. Все більше користувачів громадського транспорту використовує безконтактну систему pay pass.

За третій квартал 2019 року Мукачівським міським комунальним підприємством «Мукачівпастранс» було перевезено більше 923 тис. пасажирів З них 483 тис. оплатили за проїзд, 440 тис. - скористалися пільгою. Відповідно, загальна сума компенсації за користування транспортом пільгової категорії населення за 3 квартал склала 2 млн. 201 тис. грн. Валовий дохід підприємства за звітній період склав 4 млн. 616 тис. грн. Фонд заробітної плати за даний період склав – 2 млн. 335 тис. грн. Заборгованість по заробітній платі та сплаті податків – відсутня.

Управління міського господарства міськвиконкому

Прочитано 62 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація