Ви тутГромадянам/КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА/ММКП "Мукачівський міський туристично-інформаційний центр"/ЗВІТ КП «Мукачівський міський туристично-інформаційний центр» про проведену роботу за період з 01.01.2019 року по 31.03.2019 року
Четвер, 30 травня 2019 17:00

ЗВІТ КП «Мукачівський міський туристично-інформаційний центр» про проведену роботу за період з 01.01.2019 року по 31.03.2019 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З 9 по 14 січня 2019 року КП “ММТІЦ» було організовано та проведено вже традиційне свято виноробів Закарпаття, фестиваль-конкурс «Червене вино», забезпечено функціонування тематичних фотозон в кількох локаціях, проведена конференція виноробів та виробників плодо-овочевої продукції Закарпаття в Мукачівському історичному музеї «Замок Паланок».

24 лютого 2019 року проведена тематична відкрита екскурсія про життя видатного митця Мігая Мункачі, уродженця та почесного громадянина Мукачева, з нагоди 175 років з Дня його народження.

В переддень міжнародного жіночого дня, 7 березня в замку Паланок проведена тематична відкрита екскурсія з театралізацією «Володарки замку» про історію і значний вклад жінок історичних постатей замку в його становлення, з залученням акторів Мукачівського драматичного театру, музикантів та співаків нашого міста.

8-10 березня 2019 року проведений міський фестиваль-конкурс «Варишська палачінта» - свято млинців, встановлення рекордів «Вежа з млинців» та «Найдовший млинець»; проведені спортивні змагання „Палачінтакіада» для родин.

Турінфоцентр взяв участь в якості співорганізаторів в міжнародному дні театрів 27 березня, а саме: анонсували святкову подію в електронних ЗМІ і соціальних мережах та з підтримкою місцевих виробників.

КП «ММТІЦ» прийняв участь в 25-й ювілейній Міжнародній туристичній виставці UITT «Україна – подорожі та туризм» м.Київ 26-29 березня 2019 р. На виставці були представлені друковані промо-матеріали та промо-відео про історичні пам’ятки міста, фестивалі та святкові події міста Мукачева українською та англійськими мовами. Представлено туристичний потенціал міста та продукцію місцевих виробників, проведено дегустацію продуктів з анонсування відповідних щорічних гастрономічних фестивалів міста Мукачева, таких як: “Червене вино”, “Варишська палачінта”, “Огинь і мнясо”, “Свято меду”, “Варишське пиво”.

Організовано і проведено відкриту екскурсію 30 березня 2019 року - урочиста зміну часу на годинниковій вежі міської ратуші.

Розповсюджений безкоштовний туристичний путівник міста «Мукачево-365», який розміщений в найбільш відвідуваних містах, що покращило поінформованість туристів про місцезнаходження суб’єктів туристичної сфери та про анонси подій, що відбуваються в місті на протязі 2019 року.

Проведено дослідження, вивчення потенціалу туристичного ринку, анкетування туристів з метою аналізу туристичного потоку; опитування місцевих виробників з метою залучення їх до процесу промоції та покращення туристичної привабливості міста.

В.о. директора КП «ММТІЦ»Столяренко Б.Ю.

Прочитано 283 разів

ГАЛЕРЕЯ