Ви тутГромадянам/КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА/ММКП "Мукачівський міський туристично-інформаційний центр"/ЗВІТ КП «Мукачівський міський туристично-інформаційний центр» про проведену роботу за період з 01.01.2019 року по 30.09.2019 року
П'ятниця, 04 жовтня 2019 12:19

ЗВІТ КП «Мукачівський міський туристично-інформаційний центр» про проведену роботу за період з 01.01.2019 року по 30.09.2019 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З 9 по 14 січня 2019 року КП “ММТІЦ» було організовано та проведено вже традиційне свято виноробів Закарпаття, фестиваль-конкурс «Червене вино», забезпечено функціонування тематичних фотозон в кількох локаціях, проведена конференція виноробів та виробників плодо-овочевої продукції Закарпаття в Мукачівському історичному музеї «Замок Паланок».

24 лютого 2019 року проведена тематична відкрита екскурсія про життя видатного митця Мігая Мункачі, уродженця та почесного громадянина Мукачева з нагоди 175 років з Дня його народження.

В переддень міжнародного жіночого дня, 7 березня в замку Паланок проведена тематична відкрита екскурсія з театралізацією «Володарки замку» про історію і значний вклад жінок історичних постатей замку в його становлення, з залученням акторів Мукачівського драматичного театру, музикантів та співаків нашого міста.

8-10 березня 2019 року проведений міський фестиваль-конкурс «Варишська палачінта» - свято млинців, встановлення рекордів «Вежа з млинців» та «Найдовший млинець»; проведені спортивні змагання „Палачінтакіада» для родин.

Турінфоцентр взяв участь в якості співорганізаторів в міжнародному дні театрів 27 березня, а саме: анонсували святкову подію в електронних ЗМІ і соціальних мережах та з підтримкою місцевих виробників.

КП «ММТІЦ» прийняв участь в 25-й ювілейній Міжнародній туристичній виставці UITT «Україна – подорожі та туризм» м.Київ 26-29 березня 2019 р. На виставці були представлені друковані промо-матеріали та промо-відео про історичні пам’ятки міста, фестивалі та святкові події міста Мукачева українською та англійськими мовами. Представлено туристичний потенціал міста та продукцію місцевих виробників, проведено дегустацію продуктів з анонсування відповідних щорічних гастрономічних фестивалів міста Мукачева, таких як: “Червене вино”, “Варишська палачінта”, “Огинь і мнясо”, “Свято меду”, “Варишське пиво”.

Відбулася зустріч крафтових пивоварів Закарпаття, та розпочато підготовка до проведення фестивалю «Варишське пиво».

Організовано і проведено відкриту екскурсію 30 березня 2019 року - урочиста зміну часу на годинниковій вежі міської ратуші.

Надалі підтримується традиція святкування «Днів Сакури в Мукачеві» із створенням інтерактивних зон, встановлено «Сакурові таблички» (найдовша сакурова алея, найстаріша сакура Закарпаття) - таблички інформаційно-промоційного характеру на різних локаціях містасприяння в проведенні вело-заїзду по міським сакурам, проведений захід відкритого тренування «Зумба під сакурами».

Проведений міський фестиваль «Огинь та мнясо» 3-5 травня 2019р. – гастрономічний фестиваль багатонаціональної закарпатської кухні.

Проведений Міжнародний день музеїв 18 травня 2019р. в замку Паланок та святкування 30-річчя створення "Мукачівського історичного музею".

Організовано театралізовані квести для дітей та дорослих, організовано гастрономічні локації, ремісниче містечко та тематична ярмарка, концертна програма.

Проведена зустріч виноробів Закарпаття, та обговорено ряд питань відносно організаційних моментів проведення 25-го ювілейного фестивалю-конкурсу «Червене вино».

Організована відкрита театралізована екскурсія для містян та гостей міста в рамках святкування «Дня міста Мукачева» 26 травня 2018р.

2 червня 2019р., з нагоди Дня захисту дітей проведено захід з популяризації пішого туризму «Туристична родина» разом з Мукачівським центром позашкільної освіти, де взяли участь 29 сімейних команд, що були нагороджені різними подарунками, а також організована «Пінна дискотека» в подарунок дітям.

Організована та проведена історично-театралізована реконструкція в замку Паланок «Весілля Ілони Зріні» 15 червня 2019р. В рамках цієї події організовано проведення справжнього шлюбу за програмою "Шлюб за добу в Мукачеві". Організована та проведена святкова хода за участю запрошених ре конструкторів замку Сентміклош та зі Словаччини; церемонія вінчання, середньовічні танці, бої щит/меч, військові маневри, стрільба з старовинних гармат працювало ремісниче містечко - дитячий лицарський турнір, ковальство, гончарство, стрільба з луків, табір лицарів, концертна програма.

24-27 липня 2019р. проведено ряд заходів та відкритих екскурсій в рамках «IV. Міжнародного параду сажотрусів в Мукачеві». Цей захід набирає популярності, до нашого міста завітали гості з кількох міст Угорщини, Естонії, Латвії, Германії.

Проведений зустріч з крафтовими пивоварами Закарпаття. 13-15 вересня проведений фестиваль «Варишське пиво». Цей фестиваль в органічному поєднанні з фестивалем національних культур «В родині єдиній» з кожним роком набирає все більшої популярності, та притягує туристів не лише з України, та із-за кордону. Проведений міжнародний велозліт з закордонними учасниками, в рамках відзначення Європейського тижня мобільності, що планується також проводити в майбутньому щорічно. В рамках святкування Міжнародного дня туризму проведені заходи з популяризації пішого туризму.

Розповсюджений безкоштовний туристичний путівник міста «Мукачево-365», який розміщений в найбільш відвідуваних містах, що покращило поінформованість туристів про місцезнаходження суб’єктів туристичної сфери та про анонси подій, що відбуваються в місті на протязі 2019 року.

Надалі проводяться відкриті екскурсії для різних вікових груп "Знай рідне місто" - цикл щорічних відкритих освітніх екскурсій, що має на меті ознайомлення дітей та дорослих з історією і символами рідного міста. Крім освітніх екскурсій регулярно проводяться відкриті тематичні та театралізовані екскурсії для мукачівців та гостей міста.

Проведено та організаційно-інформаційно підтримано ряд заходів з створенням промоційних фото/відео анонсів, репортажів в соціальних мережах з місця події в реальному часі, підсумкових фото/відео матеріалів та анонсуванням подій.

Розпочата активна співпраця з Мукачівським Державним Університетом, а саме з викладачами та студентами факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Вже налагоджена практична участь студентів в туристичних та інших заходах, які мають на меті популяризацію та промоцію Мукачева. В майбутньому планується розширення інформаційної співпраці, а саме – опис туристичних об’єктів, пам’ятників та пам’ятних місць, опис існуючих та розробку нових туристичних маршрутів, вело- та піших маршрутів Мукачева та Мукачівського ОТГ тощо.

В.о. директора КП «ММТІЦ»Столяренко Б.Ю.

Прочитано 156 разів

ГАЛЕРЕЯ