Четвер, 22 березня 2018 19:21

До уваги туристичних та готельно-ресторанних закладів міста Мукачева!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

            

 

 

            З 28 по 30 березня у місті Києві пройде найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT'2018 «Україна – подорожі та туризм». Провідні національні та світові туроператори представлять колосальну різноманітність маршрутів для внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму.

            Щорічно під дахом МВЦ (Міжнародний виставковий центр - м Київ, Броварський пр-т 15) виставка об'єднує сотні компаній-учасниць, делегатів готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрії з України та більш ніж 30 держав. Відвідують захід понад 20 тисяч профільних фахівців і зацікавлених громадян з різноманітних куточків світу.

            Виставка UITT закріпила за собою репутацію – головної події туристичної сфери України, міжнародного масштабу. Тут збираються ключові гравці туристичного ринку, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, для того щоб презентувати нові туристичні напрямки та ціни, укласти ділові контракти, обговорити проблемні питання галузі, а головне в цілому позначити основні тренди розвитку туристичного ринку на найближчий рік.

            Свою участь в UITT'2018 підтвердили 25 країн, серед яких компанії з Італії, Китаю, Мальти, Мальдівської Республіки та США. На виставці будуть представлені національні стенди: Болгарії, Угорщини, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Марокко, Словаччини, Словенії, Палестини, Туреччини, Тунісу, України, Шрі-Ланки та стенд регіону Каталонія.

            Завдяки UITT міжнародні партнери дізнаються про унікальний культурно-історичну спадщину та туристичні можливості України.

            Мукачівський міський туристично-інформаційний центр бере участь у 24-ій туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Цей рік в Україні оголошений роком гастрономічного туризму! На туристичному стенді Закарпаття, Мукачево представлять: винороб - Руслан Орос; фруктові палинки - Крістіан Біров; мед і продукти бджільництва - Медовий дім; в'ялені ковбаси і м'ясна продукція – Александр Гашпар; ферма "Фатторіа Ломбардіа" тощо. ММКП “Туристично-інформаційний центр” запрошує готельні та ресторанні заклади міста, дегустаційні зали долучитичь до участі у виставці шляхом представлення поліграфічних матеріалів та відео про заклад.

            Контакти ММКП “Туристично-інформаційний центр”: +38 095 188-48-15; +38 068 108-38-60 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Детальніше про виставку дивіться за посиланням: http://www.uitt-kiev.com/uk-UA/

24 а міжнародна туристична виставкаідділ економіки

ММКП “Туристично-інформаційний центр”

 

 

Прочитано 340 разів

ГАЛЕРЕЯ