Ви тутГромадянам/КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА/ММКП "Мукачівський міський туристично-інформаційний центр"/Звіт про роботу КП “Мукачівський міський туристично-інформаційний центр” за І квартал 2018 року
Середа, 18 квітня 2018 15:24

Звіт про роботу КП “Мукачівський міський туристично-інформаційний центр” за І квартал 2018 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

            На виконання заходів в рамках Програми розвитку транскордонного співробітництва інвестиційної та міжнародної діяльності в місті Мукачеві на 2018-2020 роки для КП «Мукачівський міський туристично-інформаційний центр» виділено фінансування на 2018 рік в розмірі 170000 грн., в т.ч. для забезпечення участі в регіональних та міжнародних виставкових заходах, конференціях, круглих столах з метою презентації туристичного потенціалу в розмірі 20000 грн.; для проведення відкритих екскурсій 25000 грн., для замовлення туристичних путівників 80000 грн., для виготовлення промоційних фото- та відео-матеріалів 40000 грн., для сприяння організації та проведенню фестивалів та ярмарків 5000 грн.

            Згідно Програми розвитку транскордонного співробітництва інвестиційної та міжнародної діяльності в місті Мукачеві на 2018-2020 роки за І квартал 2018 року КП “ММТІЦ” виконано наступні заходи:

  • Працівники КП «ММТІЦ» прийняли участь в Міжнародній туристичній виставці TRAVEL м.Будапешт 2-3 березня 2018 р. На виставці були представлені друковані промо-матеріали та промо-відео про історичні пам’ятки, фестивалі та святкові події міста Мукачева угорською та англійськими мовами. Проведено ряд зустрічей і перемовин з представниками туристичної галузі Угорщини, зокрема з представниками спілки замків Угорщини, директором замка Діошдьор та міста Шіклош для налагодження подальшої співпраці в туристичній і культурній сферах.
  • Працівники КП «ММТІЦ» прийняли участь в 24-й Міжнародній туристичній виставці UITT «Україна – подорожі та туризм» м.Київ 28-29 березня 2018 р. На виставці були представлені друковані промо-матеріали та промо-відео про історичні пам’ятки міста, фестивалі та святкові події міста Мукачева українською та англійськими мовами. Також в рамках програми «2018 – рік гастрономічного туризму в Україні» представлено продукцію місцевих виробників, проведено дегустацію продуктів з анонсування відповідних щорічних гастрономічних фестивалів міста Мукачева, таких як: “Червене вино”, “Варишська палачінта”, “Огинь і мнясо”, “Свято меду”, “Варишське пиво”. Здійснено представлення колориту і автентики Закарпаття за допомогою традиційних пісень Закарпаття і мови.
  • За І квартал 2018 р. проведено ряд безкоштовних відкритих екскурсій містом в рамках програми «Знай рідне місто», де ознайомили школярів з історією і символікою міста, зокрема: римо-католицький костел Св.Мартина, художня школа ім. Міхая Мункачі, пам’ятник сажотрусу, центральна площа міста, міська ратуша, прапор Мукачева тощо. За І квартал 2018 р. екскурсії проведено 11 екскурсій для учнів загально-освітніх шкіл: 10 школа – 5Б; 11 школа – 4Б; 2 школа – 1Б, 1В, 2В; 3 школа – 1Б; 6 школа – 5В, 6А; 7 школа – 3А, 3Б; Пластуни. Разом для 194 школярів.
  • До жіночого свята 8 березня в замку Паланок проведена тематична відкрита екскурсія з театралізацією «Володарки замку» про історію і значний вклад жінок історичних постатей замку в його становлення, з залученням акторів і музикантів.
  • За І квартал 2018 р. проведено ряд заходів з створенням промоційних фото/відео анонсів, репортажів в соц.мережах з місця події в реальному часі, підсумкових фото/відео матеріалів та анонсуванням подій.
  • Проведено 24-й міжнародний фестиваль-конкурс «Червене вино», Міський фестиваль «Варишська палачінта» та анонсовано календар фестивалів міста протягом 2018 року.

      Долучення до організації та проведення спортивних змагань Street Workout Battle/ Mukachevo 2018, 18 лютого з анонсуванням та медійною підтримкою заходу;

      Долучення до організації наради крафтових пивоварів області 17 березня, розпочали організацію до проведення вересневого фестивалю «Варишське пиво» з недійним анонсування цього заходу;

      Організувано і проведено 24 березня урочисту театралізовану зміну часу на годинниковій вежі міської ратуші з залученням акторів і лицарів ордену «Св.Миколая»;

      Прийнято участь в якості співорганізаторів в міжнародному дні театрів 27 березня, а саме: анонсували святкову подію в електронних ЗМІ і соц.мережах та з підтримкою місцевих виробників організували святковий фуршет для гостів театру;

      Проведена підготовка та анонсування проведення днів сакури в місті Мукачеві, зокрема: встановлено онлайн-трансляцію цвітіння сакури біля замку Паланок, сприяння в проведенні вело-заїзду по міським сакурам, оновлена онлайн-мапа сакур міста, фото/відео промоція заходу.

            Директор КП "ММТІЦ"                                                                   Адаменко М.А.

Прочитано 577 разів

ГАЛЕРЕЯ