Ви тутДержавні установи/Мукачівська ОДПІ/Про електронні сервіси ДФС України

Державні установи

П'ятниця, 14 серпня 2015 18:31

Про електронні сервіси ДФС України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє, що на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (sfs.gov.ua) функціонує баннер  "Електронне адміністрування ПДВ", в якому розміщено актуальні питання-відповіді, перелік електронних сервісів та форматів для отримання інформації з системи електронного адміністрування ПДВ, роз`яснення щодо особливостей реєстрації податкових накладних та складання податкової звітності, тощо.

 

Окрім того, нагадуємо, що в ДФС України функціонує "Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс". Тут  можна отримати інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, а також міститься інформація щодо роботи Акредитованого центру сертифікації ключів.

Відповіді надаються за вибором платників податків: за номером  (800 501 007 безкоштовно зі стаціонарних телефонів), факсом, електронною поштою(e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

За матеріалами Мукачівської ОДПІ

Прочитано 1246 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація