Державні установи

Понеділок, 13 серпня 2018 11:24

Бережіть житло та здоров’я від вогню

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж та надзвичайних подій трапляється у житловому секторі громадян.

Це вказує про недостатній рівень знань людьми правил пожежної безпеки, елементарну необережність та халатність по відношенню до правил безпеки життєдіяльності. Основними причинами пожеж, що стаються в житловому секторі, є порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромереж і електропобутових приладів, необережне поводження з вогнем, експлуатація пічного опалення, дитячі пустощі з вогнем тощо. Вони - результат безвідповідального ставлення самої людини до безпеки свого житла та власного здоров'я і життя.

Багатьох трагедій могло би і не бути, якби громадяни прислухались до наших порад. А це: не палити в ліжку, особливо в нетверезому стані, не користуватися несправними нагрівальними, електричними та газовими приладами, не розпалювати печі легкозаймистими рідинами, сірники зберігати у недоступних для дітей місцях.

Для візуалізації профілактичних заходів рятувальники надають господарям осель та працівникам установ відповідні тематичні листівки профілактичного змісту та рекомендації щодо дій у разі виникнення пожежі.

Адже, тільки завдяки систематичному проведенню комплексних заходів інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо профілактики травмування та загибелі людей на пожежах можна попередити значній кількості нещасних випадків серед населення.

Ми сподіваємося, що зерна знань пожежної безпеки, посіяні нами на ґрунті людської недбалості та ігнорування протипожежних вимог, будуть плідними, принесуть очікувані результати.

Пам’ятайте, що ваша безпека у ваших руках!

У разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації телефонуйте – 101!

Мукачівський МРВ УДСНС України у Закарпатьскій області

 

Прочитано 139 разів

ГАЛЕРЕЯ