Четвер, 07 лютого 2019 10:41

Бережіть свої оселі від вогню!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж та надзвичайних подій трапляється у житловому секторі громадян.

Це вказує про недостатній рівень знань нашими мешканцями правил пожежної безпеки, елементарну необережність та халатність по відношенню до правил безпеки життєдіяльності. Основними причинами пожеж, що стаються в житловому секторі, є порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромереж і електропобутових приладів, необережне поводження з вогнем, експлуатація пічного опалення, дитячі пустощі з вогнем тощо. Вони - результат безвідповідального ставлення самої людини до безпеки свого житла та власного здоров'я і життя.

Багатьох трагедій могло би і не бути, якби громадяни прислухались до порад рятувальників. А це: не палити в ліжку, особливо в нетверезому стані, не користуватися несправними нагрівальними, електричними та газовими приладами, не розпалювати печі легкозаймистими рідинами, сірники зберігати у недоступних для дітей місцях.

Для профілактичних заходів рятувальники надають господарям осель та працівникам установ відповідні тематичні листівки профілактичного змісту та рекомендації щодо дій у разі виникнення пожежі.

Адже, тільки завдяки систематичному проведенню комплексних заходів інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо профілактики травмування та загибелі людей на пожежах можна попередити значній кількості нещасних випадків серед населення.

Рятувальники вкотре закликають, дотримуватись правил з пожежної безпеки!

Пам’ятайте, що ваша безпека у ваших руках!

У разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, телефонуйте на 101!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної та оборонної роботи

Прочитано 660 разів

ГАЛЕРЕЯ