Вівторок, 26 березня 2019 11:38

Небезпека спалювання сухої трави!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Щорічно навесні, як тільки встановлюється суха тепла погода все частіше до пожежно – рятувальної служби починають надходити повідомлення про загорання сухої трави на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і навіть на узбіччях практично у центрі міста та сіл.

Нерідко такі пожежі призводять до пожеж розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Під час виникнення подібних пожеж полум’я не тільки завдає матеріальних збитків, воно також знищує родючий шар ґрунту, продуктами горіння завдається непоправна шкода довкіллю, яка обчислюється не лише в гривнях. Разом з повітрям у легені людини уривається задушливий дим від спалювання сміття, рослинних залишків, а разом з димом – різноманітні токсичні, шкідливі для здоров’я хімічні речовини, що виділяються в процесі горіння, зокрема сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів.

Тому людям варто замислитись на скільки небезпечним може стати розведене під час відпочинку на галявині багаття чи неконтрольоване спалювання сухої трави та сміття, особливо у весняний пожежонебезпечний період.

У зв’язку з цим Мукачівський МРВ У ДСНС України у Закарпатській області звертається до всіх мешканців Мукачівщини з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, не спалювати сміття та рослині залишки – не забруднювати повітря, берегти власне життя та здоров’я!

   Мукачівський МРВ УДСНС

Прочитано 765 разів

ГАЛЕРЕЯ