Ви тутГромадянам/ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ/Мукачівський МРВ УДСНС України у Закарпатській області/“Електропроводка не повинна бути вогненебезпечною”
Четвер, 13 червня 2019 15:24

“Електропроводка не повинна бути вогненебезпечною”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Будь-яка несправність в електропроводці і порушення правил її експлуатації призводить до пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з оголеними ділянками (з пошкодженою ізоляцією). При цьому проводи дуже нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.

Але у наших будинках є надійний сторож від короткого замикання – електрозапобіжники. Тому, якщо електрозапобіжники вийшли з ладу, їх необхідно замінити новими, заводськими, але ні в якому разі не робити саморобних вставок. Вставки у випадку підвищення в електромережі напруги і у випадку короткого замикання не розімкнуть електроколо, не обезструмлять електропроводку у квартирі.

Часто до короткого замикання і пожежі призводить перевантаження електромережі в результаті одночасного включення в мережу, особливо в одну розетку, декілька електроприладів.

Слідкуйте, щоб проводи зовнішньої електролінії були натягнуті і не торкалися один одного, а на вводі у приміщення – взяті в ізоляційні трубки.

Шнури до електроприладів, телевізорів, радіоприймачів і настольних ламп, а також штепсельні вилки і розетки повинні бути справні.

Необхідність ремонту побутових електроприладів вдома визначаєтє ви самі. Правило тут одне:несправний прилад – експлуатувати небезпечно!

Виходячи з приміщення, не забудьте виключити електроосвітлення.

У випадку пожежі викликайте службу порятунку по телефону “101”.

Мукачівський МРВ УДСНС

Прочитано 390 разів

ГАЛЕРЕЯ