Державні установи

П'ятниця, 02 лютого 2018 15:05

Увага, погіршення погодних умов!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

За інформацією Гідрометцентру, в зв'язку з виходом на область південного-західного циклону, протягом доби 3-го лютого по Закарпатській області очікується погіршення погодних умов: сильні, місцями дуже сильні опади, у вигляді дощу, у горах мокрого снігу, на високогір'ї снігу. Ввечері 3-го та вночі 4-го лютого опади перейдуть в сильний мокрий сніг та сніг, у гірських районах хуртовини, снігові замети, на дорогах більшої частини території області ожеледиця. 4-го лютого подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення. Місцями очікується посилення вітру до 17-22, на високогір'ї до 25-30 м/с. 3-4 лютого на річках області очікується підвищення рівнів води (над рівнями 01.02 на 8 год), на більшості річок на 0.5-1.5 м, в середніх та нижніх течіях річок Уж, Латориця, Стара та Боржава на 1.0-2.0 м, можливий вихід води на заплаву, в нижній течії Боржави – до 2.5 м, вихід води на заплаву.

В місцях проходження сильних дощів буде формуватись значний місцевий стік. В зв'язку зі значним перезволоженням ґрунту в окремих місцях можливі зсуви грунту.

У зв’язку з цим Мукачівський МРВ радять вам дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці. Намагайтесь не ходити попід розлогими деревами, обходьте металеві люки, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Будьте обережні, не ризикуйте своїм життям та на період ускладнення погодних умов без зайвої потреби не виходьте на вулицю!

Мукачівський МРВ УДСНС України у Закарпатській області

Прочитано 419 разів

ГАЛЕРЕЯ