Державні установи

Четвер, 17 травня 2018 11:39

Краще попередити ніж загасити!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У більшості випадків лісова пожежа виникає через необережність людей: непогашеного вогнища, кинутого недопалка, тліючого патронного пижа, який впав у суху траву після пострілу. Рідше – від удару блискавки в сухе дерево. Найбільш пожежонебезпечні ліси стають в кінці весни - на початку літа, коли на поверхні ґрунту багато торішнього листя і трави.

Сухої пори року і в зеленій царині слід бути особливо обережним при поводженні з вогнем: очищати місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття; не розкладати вогнище поблизу звисаючих крон дерев, у хвойних молодняках - серед сухого очерету.

У лісі категорично забороняється залишати вогнище без нагляду.

Звісно який відпочинок без шашлику, спеченого на багатті. Розкладаючи вогонь треба пам”ятати, що місце його розпалювання потрібно попередньо обкласти камінцями чи обсипати землею (піском); по можливості треба робити це, на місці попереднього; не залишати місць відпочинку, не впевнившись, що вогнище загашено.

Дотримуючись елементарних правил поведінки в лісі, Ви збережете не тільки власне життя, але й фауну і флору нашого краю.

Мукачівський МРВ У ДСНС України у Закарпатській області

Прочитано 301 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація