Ви тутДержавні установи/Пенсійний фонд/До уваги пенсіонерів!

Державні установи

Середа, 22 серпня 2018 16:05

До уваги пенсіонерів!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Мукачівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області інформує усіх пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через відділення АТ «Ощадбанк» про актуальну послугу – електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) пенсіонера.

Електронне пенсійне посвідчення поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, містить електронний цифровий підпис та інформацію про власника посвідчення, дає можливість отримувати електронні документи на веб-порталах Пенсійного фонду. З його допомогою, пенсіонер може переглянути інформацію про розмір пенсії, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески.

Щоб отримати даний документ, необхідно звернутися до Пенсійного фонду за місцем перебуванням на обліку та подати заяву на виготовлення посвідчення. До заяви пенсіонер повинен долучити такі документа, як паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку.

Слід зазначити, що електронне пенсійне посвідчення виготовляють безкоштовно протягом 30 днів.

За додатковою інформацією просимо звертатися до громадської приймальні Мукачівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області (м.Мукачево, вул.Миру буд. 151Ж або м.Свалява, вул.Головна буд. 1).

Мукачівське об‘єднане управління

Пенсійного фонду України

Закарпатської області

Прочитано 804 разів

ГАЛЕРЕЯ