Ви тутГромадянам/ЖИТЛОВИЙ ФОНД/Житловий фонд Мукачівської міської ради
П'ятниця, 19 жовтня 2018 14:42

Житловий фонд Мукачівської міської ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Житловий фонд Мукачівської міської ради поновлений на балансі Управління міського господарства у відповідності до рішення 36 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від від 25 січня 2018 року, № 924 “Про поновлення житлового фонду міста Мукачева на балансі управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради”.

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24.03.2015 р. № 67 «Про затвердження наслідків конкурсу на визначення виконавця житлово-комунальних послуг з управління та утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у житловому фонді м. Мукачево», надавачем послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків; послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд у житловому фонді м. Мукачево — визнано ТОВ «І.Т.В. Сервіс Плюс».

На даний час між Мукачівською міською радою та ТОВ «І.Т.В. Сервіс Плюс» наявний укладений Договір, предметом якого є надання послуг з утримання будинків споруд та прибудинкових територій з дотриманням державних стандартів, норм і правил технічного обслуговування багатоквартирних будинків для надійної їх експлуатації.

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 22.08.2017р. № 251 «Про встановлення вартості тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Мукачево» встановлено побудинковий тариф на послуги з утримання будинків і споруд прибудинкових територій для власників житлових і нежитлових приміщень відповідно до структури послуг, дане рішення вступило в дію з 01 жовтня 2017 року.

Наразі управляючою компанією ТОВ “І.Т.В. Сервіс Плюс” надаються послуги з утримання житлового фонду у 316 будинках територіальної громади м. Мукачево.

Прочитано 661 разів

ГАЛЕРЕЯ