Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Квартирний облік громадян на отримання жилих приміщень в будинках державного і громадського житлового фонду регулюється Житловим Кодексом УРСР та “Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР”, затвердженими постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470.

З дозволу виконавчого комітету обласної ради і ради профспілок підприємства, установи, організації можуть брати на квартирний облік своїх працівників, які проживають не в тому населеному пункті, в якому розташоване відповідне підприємство, організація, установа (в межах одного району), а великі будови і підприємства, що будуються, розташовані в малих населених пунктах, - своїх працівників, які проживають в інших населених пунктах області.

Виконавчий комітет міської ради вправі дозволити підприємству, установі, організації брати на квартирний облік громадян, які проживають у приміській зоні та пропрацювали на даному підприємстві, в установі, організації не менше 10-ти років.

Особи, які штучно погіршили житлові умови шляхом обміну займаного жилого приміщення, його псування або руйнування, відчуження придатного і достатнього за розміром для проживання будинку (частини будинку), квартири, а також особи, у яких потреба в поліпшенні житлових умов виникла внаслідок вилучення жилого приміщення, використовуваного для одержання нетрудових доходів, не береться на квартирний облік протягом п’яти років з моменту погіршення житлових умов.

Згідно вимог чинного житлового законодавства на квартирний облік за місцем проживання (при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради) та за місцем роботи, беруться громадяни, які постійно проживають і зареєстровані у даному населеному пункті встановлений термін (1 рік), та у відповідності до ст. 34 Житлового Кодексу УРСР потребують покращення житлових умов.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

які необхідні для постановки на квартирний облік:

1. Заява про взяття на квартирний облік подається до виконавчого комітету за місцем реєстрації та проживання. Заява підписується членами сім’ї, які разом проживають та бажають разом стати на квартирний облік.

До заяви додаються:

2. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2 до Правил обліку...), яка видається організацією, яка здійснює експлуатацію житлового будинку та поновлюється щорічно.

3. Довідки з місця роботи, навчання, копія пенсійного посвідчення (при наявності оригіналу)

4. Довідку про те чи перебуває заявник та члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи

3. Акт обстеження житлово-побутових умов;

5. Копії документів, які дають право на проживання в даному будинку (квартирі), житловому приміщенні (при наявності оригіналів):

- ордера на займане приміщення;

- свідоцтва про право власності на житло та технічного паспорту на займане приміщення ;

- договору найму (піднайму);

6. Копія свідоцтва про шлюб (при наявності оригіналу).

7. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей (при наявності оригіналів).

8. Копії паспортів всіх дорослих членів сім’ї, які зараховуються на квартирний облік (при наявності оригіналів).

9. Копії ідентифікаційних кодів всіх членів родини (при наявності оригіналу).

10. Довідку з попереднього місця проживання, починаючи з 01.01.1993 року, про використання, не використання права на безоплатну приватизацію житла за попередніми адресами реєстрації. При використанні права на приватизацію, необхідно надати довідку про те ким, за якою адресою використано право на приватизацію житла та в якому обсязі;

11. Інформаційний витяг з Витяг з реєстру права власності на нерухоме майно на всіх членів сім’ї, з ЦНАП;

12. При наявності пільг подаються наступні документи:

- оригінал медичного висновку заключення ЛКК);

- копію довідки медико-соціальної експертної комісії (при наявності оригіналу);

- для ветеранів праці у сфері матеріального виробництва – копію трудової книжки;

- довідку з Управління праці та соціального захисту населення про отримання допомоги на дитину та витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження згідно з частиною першою статті 135 Сімейного кодексу України для отримання допомоги - для одиноких матерів;

- копію службового посвідчення (при наявності оригіналу) довідка з роботи працівника МВС, МНС та прокуратури;

- довідку з управління освіти та копія трудової книжки для педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів;

- копію посвідчення та довіку з УПСЗН (Управління праці та соціального захисту населення) для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 групи.

- копія посвідчення для інвалідів війни, учасників бойових дій, на території інших країн (при наявності оригіналу), довідка медико-соціальної експертної комісії та довідка з військомату;

- копії посвідчень інваліда праці І-ІІ групи та інваліда І-ІІ групи з числа військовослужбовців,

- копії посвідчень осіб, які стали інвалідами,внаслідок виконання державних або громадських обов’язків, виконанню обов’язку по врятуванню життя людини;

- копії посвідчень осіб, які користуються пільгами в відповідності до ЗУ “ Про статус військовослужбовців та гарантії їх соціального захисту”

- копію посвідчення “Мати-героїня”;

- при народженні близнят - копії свідоцтв про народження дітей;

- рішення про стан будинку(ветхий, аварійний), який не підлягає капітальному ремонту;

- копії інших документів при наявності пільг передбачених законодавством.

Подана заява реєструється у книзі реєстрації заяв про взяття на квартирний облік.

Попередній розгляд заяв про взяття на квартирний облік проводиться громадською комісією з розгляду житлових питань. За результатами розгляду та з пропозиціями комісії, питання виноситься на розгляд членів виконавчого комітету.

Громадяни вважаються взятими на квартирний облік — з дня прийняття рішення виконавчим комітетом.

Громадяни, взяті на квартирний облік вносяться до Книги обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень. З числа вказаних осіб складаються списки осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень та окремі списки осіб, які користуються правом позачергового отримання житла.

На кожного громадянина (сім’ю) взятого на квартирний облік, заводиться облікова справа.

Щорічно в період з 01 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян та Книгу квартирного обліку.

Прочитано 307 разів Останнє редагування Вівторок, 19 березня 2019 15:15

ГАЛЕРЕЯ