Ви тутМіська влада/Радники міського голови/Микита Владислав Іванович — радник міського голови

Микита Владислав Іванович — радник міського голови

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Микита Владислав Іванович — радник міського голови

Розпорядок роботи:

1. Тривалість робочого дня — з 9:00 до 18:00.

2. Перерва на обід з 13:00 до 14:00.

Контакти:

Тел.: (03131) 5-42-20

Адреса: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Духновича, 2

Здійснює аналітичне забезпечення ефективної взаємодії із засобами масової інформації, підтримання діалогових відносин з громадськістю шляхом висвітлення повсякденної діяльності виконавчого комітету міської ради.

Готує інформацію про діяльність виконавчого комітету, організовує оприлюднення в пресі та на місцевому телебаченні інформаційних матеріалів, підготовлених відділами та структурними підрозділами.

Здійснює моніторинг висвітлення засобами масової інформації діяльності виконкому та оперативне реагування на критичні публікації, виступи, повідомлення тощо.

Здійснює залучення представників засобів масової інформації до вивчення громадської думки стосовно шляхів розв'язання гострих проблем у сфері діяльності міської ради.

Вносить в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення системи забезпечення інформаційної відкритості виконавчого комітету міської ради, вдосконалення нормативно-правових актів, спрямованих на забезпечення дотримання прав громадян на звернення.

Здійснює поширення офіційної інформації міської ради, відповідно до законодавства, зокрема:

  • розміщення у засобах масової інформації, на веб-сайтах статистичної, соціологічної, правової, довідкової та іншої актуальної інформації, що цікавить широку громадськість;
  • анонсування подій та заходів; публікування звітності щодо виконання програм і планів, спрямованих на виконання завдань у визначеній сфері діяльності.

Здійснює інформаційне забезпечення участі керівництва міської ради у проведенні “круглих столів”, “гарячих ліній”, інших виступів у засобах масової інформації, підготовку відповідних інформаційно-аналітичних матеріалів.

Організовує у межах компетенції, опублікування у мережі Інтернет і засобах масової інформації нормативно-правових актів (проектів) та коментарів до них для обговорення широкою громадськістю, узагальнення відповідних матеріалів для урахування в роботі.

Готує тексти прес-релізів, інших повідомлень про основні заходи, що проводяться виконавчим комітетом міської ради або за участю міського голови.

Прочитано 2209 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних