Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Ремонт дахів, внутрішньоквартальних проїздів, створення ОСББ, - в міськраді провели прийом громадян
Вівторок, 22 травня 2018 16:36

Ремонт дахів, внутрішньоквартальних проїздів, створення ОСББ, - в міськраді провели прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні міський голова Андрій Балога провів прийом громадян. Більшість містян зверталися з питання розбудови інфраструктури міста. Мешканці мікрорайону Шипка просили сприяння в ремонті внтрушньоквартальних доріжок. Як повідомили в управлінні міського господарства на цей рік кошти запланували спрямувати для цих потреб, і вже в червні будуть розпочаті ремонтні роботи. Щодо оновлення дороги до мікрорайону Шипка, то як повідомив міський голова на черговій сесії будуть передбачені кошти на проектувальні роботи з ремонту частини дороги, яку було передано на баланс міста. І вже опісля виготовлення проект розпочнуть оновлювати цей шлях. Запланований і капітальний ремонт покрівілі будинку №37 по вулиці Космонавтів. Коштом міського бюджету протягом двох років вдалося відремонтувати покрівлі на будинках 32,33, 34,36.

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Маргітича скаржилися на те, що в їх будинку протікає дах. Як запевнили в управлінні міського вже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка наразі знаходиться на експертизі. Після цього й буде проводитися капітальний ремонт багатоповерхівки. Станом на вівторок на експертизі загалом передано 11 проектів капремонтів дахів багатоповерхівок.

Містянам, які проживають в багатоповерхівках представники міської влади пропонували об’єднуватися в ОСББ. Так, при створенні ОСББ структура одноразово отримує фінансову допомогу з міського бюджету на оновлення будинку. Також ОСББ можуть скористатися програмою «теплих» кредитів з компенсацією з міського бюджету 55% і 40% - з державного бюджету. За ці кошти можна провести заходи з енергозбереження – утеплити горище, замінити вікна та двері, відремонтувати фасад тощо.

Мукачівська міськрада

Прочитано 247 разів

ГАЛЕРЕЯ