Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Протягом двох місяців понад 400 містян оформили Картку мукачівця
Четвер, 06 вересня 2018 17:01

Протягом двох місяців понад 400 містян оформили Картку мукачівця

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Впродовж липня та серпня 2018 року 405 мешканців міста Мукачева звернулись до АТ «Ощадбанк» із заявою про отримання багатофункціональної електронної пластикової картки Картка мукачівця. Разом з цим, за липень було видано 167 карток. Відповідна інформація за серпень наразі опрацьовується.

Безконтактна картка стала незамінною для містян при користуванні новими автобусами комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева». Так, на картці буде встановлено транспортний додаток, що включає отримання інформації про проїзд у міському пасажирському транспорті. Також картка дає можливість здійснити оплату та зарахування поїздок на картку. На неї здійснюватиметься зарахування певної кількості пільгових поїздок на конкретний період часу для пільгових категорій населення. Карткою можна придбати авансові поїздки за пільговими тарифами та отримувати інформацію стосовно кількості поїздок, що залишились до використання.

Також власники картки отримують знижки в розмірі 40% на відвідування замку «Паланок», 20% на відвідування Мукачівського драматичного театру та 3% придбання ліків в «Соціальній аптеці».

Мукачівська міськрада

Прочитано 387 разів

ГАЛЕРЕЯ