Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Медичний персонал – за конкурсом
Вівторок, 11 вересня 2018 15:57

Медичний персонал – за конкурсом

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

В Мукачеві медиків прийматимуть виключно за конкурсом. Рішення «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу медичного персоналу комунальних закладів та установ охорони здоров’я міста Мукачева» у новій редакції прийнято на засіданні виконавчого комітету.

Підставою для проведення конкурсу є наказ керівника закладу (установи) охорони здоров’я про проведення конкурсу на заміщення вакантної (тимчасово вакантної) посади, який видається не пізніше 5 робочих днів з моменту набуття посадою статусу вакантної (тимчасово вакантної).

До складу конкурсної комісії можуть залучатися як представники закладу (установи) охорони здоров’я, у якому проводиться конкурс, так і представники органу управління, громадських організацій (за згодою) та інші.

Учасники конкурсу повідомляються конкурсною комісією про дату, час та місце проведення конкурсу не пізніше ніж за 5 календарних днів до початку засідання конкурсної комісії.

Конкурс проводиться в два етапи.

За рішенням конкурсної комісії два етапи конкурсу можуть проводитися в один день.

На першому етапі конкурсна комісія розглядає документи, подані претендентами на участь в конкурсі.

Засідання конкурсної комісії є відкритим. У разі необхідності отримання додаткової інформації про претендента на участь у конкурсі конкурсна комісія має право заслухати його на засіданні.

Рішення конкурсної комісії щодо претендентів, які допускаються чи не допускаються до участі у другому етапі конкурсу, приймається на її засіданні простою більшістю голосів членів конкурсної комісії, присутніх на засіданні.

Претенденти, документи яких визнані такими, що відповідають визначеним цим Порядком вимогам, допускаються до участі в другому етапі конкурсу і вважаються його учасниками.

На другому етапі на засідання конкурсної комісії відповідальним секретарем запрошуються члени конкурсної комісії та учасники, яких допущено до участі в другому етапі конкурсу. Конкурсна комісія ознайомлюється з професійними даними (якостями) учасників конкурсу, здійснює обговорення кожної кандидатури окремо і визначає переможців конкурсу.

Рішення конкурсної комісії на другому етапі приймається шляхом відкритого або таємного голосування. Форма голосування визначається рішенням конкурсної комісії на засіданні.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради.

Мукачівська міськрада

Прочитано 722 разів

ГАЛЕРЕЯ