Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві триває приписна кампанія до лікарів первинної ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів
Середа, 10 жовтня 2018 17:01

В Мукачеві триває приписна кампанія до лікарів первинної ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Вже майже 52 тисяч мукачівців уклали договори з сімейними лікарями

 

 

 

На 1 жовтня вже укладено понад 52 тисячі декларацій між лікарями та пацієнтами. Міським Центром первинної медико-санітарної допомоги укладено договір з Національною службою здоров’я, і вже з жовтня Центр фінансуватиметься безпосередньо зі служби.

Для тих, хто підписав декларацію передбачено надання безоплатних послуг: спостереження за здоров’ям пацієнта, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, профогляди, рецепти на ліки, в тому числі за програмою «Доступні ліки», 8 базових досліджень, вакцинація, видача лікарняних та медичних довідок. Повний перелік послуг, які надаються пацієнтам безоплатно в межах програми державних фінансових гарантій, міститься у наказі МОЗ.

Варто зауважити, що відтепер не має значення ані місце прописки, ані в якому закладі працює обраний лікар «первинки». Відтак, якому лікарю довірити власне здоров`я вирішувати виключно пацієнту.

Відеокоментар: Євген Мешко, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева

Мукачівська міськрада

Прочитано 171 разів

ГАЛЕРЕЯ