Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві комунальні служби спецтехнікою викошують береги Латориці
Четвер, 11 жовтня 2018 15:29

В Мукачеві комунальні служби спецтехнікою викошують береги Латориці

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Придбана влітку спецтехніка комунальним підприємством «Ремонтно-будівельне управління» ефективно працює. Техніка викошує від чагарників береги річки Латориця, при цьому заміняє десятки працівників.

Нагадаємо, що влітку підприємство «Ремонтно-будівельне управління» придбало через систему публічних закупівель спецтехніку. Підприємство закупило косарку-кущоріз, насадку дискову та мульчер.

Косарка-кущоріз з максимальним вильотом стріли для збільшення робочої зони оброблюваної поверхні застосовуються для скошування від рослинності узбіч автомобільних доріг. Зручний при проведенні робіт за огорожами бар'єрного типу, очищення берегів каналів водойм, обрізки гілок і формування крон дерев.

Насадка дискова набагато швидше справляється з косінням трави, а також подрібненням чагарнику, Подрібнює траву і чагарник з діаметром стовбура до 1,5 см.

Мульчер можна застосовувати і для вирубки деревцят, очищення грунтів догляд за зонами відпочинку і озеленити територією розчищення ділянок після лісозаготівлі догляд за схилами, узбіччями, берегами річок.

Мукачівська міськрада

Прочитано 74 разів

ГАЛЕРЕЯ