Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві висаджували дерева у новому парку
Субота, 13 жовтня 2018 15:21

В Мукачеві висаджували дерева у новому парку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні в Мукачеві закладали новий парк по вулиці Валенберга – висаджували нові дерева. Долучитися до процесу міг кожен мешканець міста. Цілі родини зранку взялися за лопати і озеленювали майбутній парк. Загалом тут було висаджено 78 дерев – це і сакури, кедри, павлонії, адамові дерева, туї, горіхи, ялинкові дерева.

Цьогоріч в Мукачеві розпочали роботи з оновлення скверу по вулиці Рауля Валенберга. Це один з проектів громадських ініціатив 2018 року. Підрядною організацією вже встановлена частина доріжок та лед-освітлення. Також планується будівництво проїзду шириною три метри з з подальшим облаштуванням мультиспортивних майданчиків для дітей та молоді для заняття різними видами спорту (важка атлетика, бокс, греко-римська боротьба, фітнес, кросфіт, воркаут та інші).

Проектом також передбачено влаштування велопарковок, мощення доріжок та благоустрою території. На території парку встановлять телескопічних та металеві обмежувачів руху.

Нагадаємо, що минулоріч з ініціативи міського голови Мукачева Андрія Балоги було розпочато прийом заявок на реалізацію проекту «Бюджет громадських ініціатив». Завдяки наявності такої програми, мешканці міста отримали можливість реалізувати свої власні ідеї по розвитку міста у різних сферах коштом бюджету міста.

Мукачівська міськрада

Прочитано 187 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація