Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Паланку зводять каналізаційну мережу для дев’яти вулиць
Четвер, 08 листопада 2018 10:16

В Паланку зводять каналізаційну мережу для дев’яти вулиць

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Будівництво каналізаційної насосної станції на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бідного дозволить провести каналізаційну мережу до мешканців дев’яти вулиць в мікрорайоні Паланок. Вже завершено тендерні процедури та заключено угоду на виконання будівельно-монтажних робіт з підрядною організацією.

Проектною організацією виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано позитивний експертний звіт по об’єкту “Будівництво каналізаційної насосної станції на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бєдного у м.Мукачево”.Згідно проведених тендерних закупівель заключено договір на виконання будівельних робіт з підрядною організацією ТзОВ “Кулев-Інвест”. Договірна ціна становить 4, 5 млн. грн., в тому числі на 2018 рік призначення становлять 3,8 млн. грн.

Робочим проектом передбачено виконання таких робіт демонтаж існуючої каналізаційної труби, водовідлив з котловану насосами, улаштування фундаментної плити улаштування корпусу КНС, улаштування каналізаційних колодязів, улаштування щебеневих подушок під фундаменти, влаштування бетонного бордюрного каменю, влаштування щебеневого покриття проїздів та озеленення території.

Мукачівська міськрада

Прочитано 146 разів

ГАЛЕРЕЯ