Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Внутрішньоквартальний проїзд по вулиці Росвигівській, 9 реконструюють
П'ятниця, 09 листопада 2018 09:46

Внутрішньоквартальний проїзд по вулиці Росвигівській, 9 реконструюють

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Підрядною організацією ДП “Екранбуд” ТзОВ “Екран” виконуються роботи по ремонту внутріквартального проїзду по вул.Росвигівська, 9.

Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 1 млн. 360 тис.грн.

Договір на виконанння будівельних робіт з підрядною організацією укладено на суму 1 млн. 294 тис.грн.

Робочим проектом передбачено влаштувати та відновити асфальтобетонне покриття на проїзній частині внутріквартального проїзду, розібрати зруйновані залізобетонні плити та влаштувати на цих ділянках асфальтобетонне покриття, влаштувати вирівнюючий шар із асфальтобетона товщ. 4 см., залізобетонні плити на тротуарі демонтувати та влаштувати асфальтобетонне покриття.

Для забезпечення водовідведення передбачено замінити зруйнований зливоприймальний колодязь на новий, демонтувати робочий зливоприймальний колодязь, що знаходиться в середині проїзної частини та влаштувати новий на краю проїзної частини, що дасть можливість влаштувати односхилий поперечний профіль, а також влаштувати додаткові зливоприймальні колодязі.

Для збереження існуючого рельєфу місцевості та для унеможливлення потрапляння дощових вод у під’їзди будинку передбачено зруйноване існуюче покритя розібрати та відновити верхній шар щебеневої основи.

Прочитано 177 разів

ГАЛЕРЕЯ