Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві урочисто відкрили найбільший винний фестиваль країни
Четвер, 10 січня 2019 19:02

В Мукачеві урочисто відкрили найбільший винний фестиваль країни

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Найбільший фестиваль вина країни «Червене вино» сьогодні урочисто відкрили у Мукачеві. До цього відбулися виступи колядницьких колективів, бетлегемів міста та краю на території парку «Перемога». Фест офіційно відкрив міський голова Андрій Балога, який побажав гостям приємних вражень та запросив усіх до фестивального містечка, де можна гарно та душевно відпочити, поринути в закарпатський колорит, продегустувати червене вино та неймовірні страви. Опісля, Віктор Янцо, лідер гурту “Rock-H” виконав гімн фестивалю - композицію ”Вінко червеноє”

Серед цьогорічних новинок фестивалю запровадження нової номінації вин - "Народний вибір". Родзинкою фестивалю стала і об'єднана локація крафтових продуктів закарпатських виробників "Закарпатський кошар».

Розважатимуть гостей колядницькі колективи, кращі закарпатські гурти, організовані анімаційні-та фотозони, проводитимуться сімейні ігри з подарунками, інтерактивні конкурси з "дорослими" призами - винами від переможців попередніх фестивалів "Червене вино". 

Урочисте закриття фестивалю, нагородження переможців відбудеться у неділю, о 14:00. Переможці отримують дипломи та спеціальні призи.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 200 разів

ГАЛЕРЕЯ