Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Охорона здоров’я
Четвер, 31 січня 2019 12:58

Охорона здоров’я

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

2018 рік в охороні здоров’я відзначився проведенням реформ. Було змінено організаційно правову форму закладів охорони здоров’я міста. Створено комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева» та комунальне некомерційне підприємство «Мукачівська центральна районна лікарня».

При реформуванні першого рівня надання медичної допомоги впроваджено принцип «гроші ходять за пацієнтом». Кожен мешканець міста має можливість обрати сімейного лікаря та отримати гарантований державою пакет безоплатної медичної допомоги.

У поточному році на фінансування цільових медичних програм виділено загалом 23 717,0 тис.грн.

Впровадили оплату за надані послуги при проведенні оперативних втручань на серці при наданні високоспеціалізованої медичної допомоги в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» НАМН України, послугами скористалось 16 осіб на суму 1 940,0 тис.грн.

По Програмі розвитку та вдосконалення нефрологічної служби використано 490,9 тис.грн., що дало можливість забезпечити медикаментозний супровід при програмному та перитонеальному діалізі 18 пацієнтів, що є інвалідами І-ї групи.

По Програмі боротьби з онкологічними захворюваннями використано 3 876,0 тис.грн. В результаті реалізації програми забезпечено хіміотерапією 56 онкохворі, що становить 100% від потреби. Всі потребуючі забезпечені симптоматичним лікуванням.

По Програмі медикаментозне забезпечення осіб з трансплантованими органами план використання коштів скоригований у сторону зменшення до 105,0 тис.грн. у зв’язку з забезпеченням ліками на державному рівні.

По Програмі допомоги хворим на фенілкетонурію використано 644,0 тис. грн., в минулому році 350,0 тис.грн. Профінансовано відповідно до потреби.

По Програмі забезпечення медикаментами ветеранів ВВВ та виробами медичного призначення використано 1 434,0 тис.грн. проти 1200 ,0 тис. грн. в минулому році.

По Програмі безкоштовного відпуску ліків за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та певних категорій захворювань профінансовано на суму 5 700,0 тис.грн. проти 3000,0 тис. грн. в минулому році. Правом на отримання ліків на пільгових умовах скористалось 12 687 громадяни.

По Програмі реабілітації інвалідів забезпечено кало- та сечоприймачами 27 хворих на суму 378,9 тис. грн. План використання коштів по програмі скоригований у сторону зменшення у зв’язку з забезпеченням виробами медичного призначення на державному рівні.

По Програмі «цукровий та нецукровий діабет» використано 2 790,9 тис. грн. для придбання препаратів інсуліну та цукрознижуючих ліків, що забезпечило необхідну потребу.

По Програмі дороговартісної спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги на фінансування використано 7 601,0 тис.грн.

З метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я придбано медичне обладнання на суму 1020,0 тис.грн.

Для підвищення продуктивності роботи медичних працівників впроваджено систему електронного обліку пацієнтів та впровадження електронних протоколів лікування, оцінка якості надання медичної допомоги у всіх відділеннях стаціонару, районної поліклініки та ЦПМСД м.Мукачево. Вартість проекту 6 440,0 тис.грн. які працюють як єдина інформаційна медична система в місті.

Забезпечено 100% медикаментозне лікування хворих в стаціонарі Мукачівської ЦРЛ.

Всього у поточному році на придбання медикаментів передбачено 27000000,0 грн. На 1 ліжко-день на медикаменти виділено 155,51 гривень проти 147,0 грн. в минулому році .

Проведено роботи по покращенню умов перебування пацієнтів та умов праці медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я м.Мукачева.

Відремонтовано санвузли у терапевтичному та гастроентерологічному відділеннях на суму 380,0 тис.грн.

Проведено роботи по заміні вікон у терапевтичному, пульмонологічному, гастроентерологічному, неврологічному відділеннях. Загальна вартість робіт 782,0 тис.грн.

Протягом звітного періоду у Мукачівській центральній районній лікарні проліковано в стаціонарних відділеннях 18 354 пацієнтів, містян 9 226, мешканців Мукачівського району 9 128 осіб .

15 серпня 2018 року підписано угоду між КНП “ЦПМСД м.Мукачева” та Національною службою здоров’я України, що дає можливість, починаючи з 01 жовтня поточного року збільшити видатки на фінансування первинної медико-санітарної допомоги до 370 грн. на одного мешканця, проти 240 грн. на початку року. Середній рівень заробітної плати лікарів – 15,0 тис.грн., медичних сестер – 10,0 тис.грн.

Завершено поточні ремонти у всіх АЗПСМ ЦПМСД м.Мукачево на суму 1200,0 тис.грн.

Прочитано 277 разів

ГАЛЕРЕЯ