Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Підтримка ОСББ: в місті першочергово виділятимуть кошти на ремонт тих будинків, де власники створили ОСББ
Середа, 20 березня 2019 15:40

Підтримка ОСББ: в місті першочергово виділятимуть кошти на ремонт тих будинків, де власники створили ОСББ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Саме так міська влада планує долучатися містян до вирішення проблем власного житла. В першу чергу йдеться про ремонт внутрішньоквартального проїзду, даху. Про це йшлося і на прийомі громадян міського голови, адже чимало звернень стосуються і ремонту багатоповерхівок. Для цього в місті прийнято програму сприяння створенню та діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2019-2020 роки. Новостворені ОСББ зможуть отримати одноразову допомогу з міського бюджету. Також ОСББ матимуть змогу отримати компенсацію в розмірі 55% від тіла кредиту на модернізацію будинків. Також 40% структура може отримали і за рахунок державної програми «теплі» кредити.

Кошти ОСББ можуть отримати для впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків, на благоустрій прибудинкових територій, на утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень; реконструкцію, ремонт і модернізацію всіх інженерних мереж і обладнання у будинку; утеплення під'їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей); модернізацію систем освітлення під'їздів, заміну та встановлення головних розподільчих щитів у житлових будинках; модернізацію та утеплення стін фасаду.

Мукачівська міськрада

Прочитано 344 разів

ГАЛЕРЕЯ