Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево ділиться досвідом у реформуванні галузей з містом Лебедин
П'ятниця, 22 березня 2019 12:41

Мукачево ділиться досвідом у реформуванні галузей з містом Лебедин

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Мукачеві другий день поспіль перебуває делегація з міста Лебедин Сумської області. Сьогодні міський голова Лебедина Олександр Бакликов з представниками міськради зустрічався з міським головою Мукачева Андрієм Балогою та керівниками структурних підрозділів міськвиконкому.

Йшлося про досвід Мукачева у реформуванні галузей міста. Насамперед делегацію цікавив проект з впровадження муніципального громадського транспорту.

У вересні 2017 року в Мукачеві стартувала робота нового громадського транспорту, соціально орієнтованого проекту, метою якого є надання якісних та безпечних послуг в сфері міських пасажирських перевезень. Для цього було створено комунальне підприємство та виділені кошти для закупівлі нових автобусів. Було придбано 20 одиниць автобусів на загальну суму 44.2 млн. грн. Автобуси відповідають екологічному стандарту євро5, оснащені всіма безпековими системами, кондиціонерами, відеонаглядом, системою GPS, моніторами, датчиками рівня палива. Безперечним плюсом є те, що дані автобуси враховують потреби людей з обмеженими фізичними можливостями, так як вони обладнані пандусами.

На сьогоднішній день послугами комунального пасажирського транспорту в Мукачеві щоденно користуються більше 10-ти тис. мешканців та гостей Мукачева, із яких близько понад% мають право на пільговий проїзд.

На даний час на підприємстві працюють 50 робітників, з яких 41 водії та контролери. Шоферів підприємства забезпечено форменим одягом однакового зразку. Середня заробітна плата водія на підприємстві становить близько 12 тис. грн.

Про реформування медичної галузі – досвідом ділилася начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич. Йшлося й про впровадження електронної медичної системи міста, надання медичних послуг міста Наразі всі мукачівці забезпечені на 100% безкоштовними медикаментами, перев'язувальним матеріалом та виробами медичного призначення в повному об'ємі у відповідності до вимог лікувального процесу на етапі стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги.

Зацікавила сумчан і унікальні програми підтримки містян, про яку розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Зотова.

Кожен мукачівець відчуває захист і підтримку, оскільки міська рада затвердила «Програму додаткового соціально-медичного захисту мукачівців». Минулоріч для цього буде виділено 15 млн. гривень. Кошти виділяються на лікування катаракти, ендопротезування суглобів, аорто-коронарне шунтування, протезування клапанів, проведення трансплантації органів, відшкодування вартості розхідних матеріалів, що необхідні при травмах, інші високоспеціалізовані оперативні втручання, що потребують значних витрат.

При потребі місто фінансує лікування містян за кордоном.

Мукачівська міськрада

Прочитано 196 разів

ГАЛЕРЕЯ