Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Середа, 08 травня 2019 10:46

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Черговий прийом громадян в приміщенні Ратуші провів міський голова Андрій Балога. Напередодні, в понеділок прийом проводили заступники міського голови, тому більшість проблемних питань, з якими містяни йшли до влади вже вирішуються.

Мукачівський каратист Ігор Капура готується потрапити до Книги рекордів Гіннеса, розбивши понад 300 дошок ребром долоні. На прийомі міського голови просив сприяння з організацією цього заходу. Необхідний підбір локації, забезпечення громадського порядку, музичний супровід, обладнання.

Пані Ігор минулоріч він став рекордсменом України, тоді він розбив 163 дошки, товщиною 2 з половиною сантиметри за 5 хвилин.

Спортсмен вже домовився з представниками Книги рекордів Гіннеса, аби ті особисто зафіксували рекорд. Тому можливо, вже у червні, Ігор Капура стане першим мукачівцем, котрий потрапить до світової книги рекордів.

Сприяння з друком книги на прийом приходив і голова літературного об'єднання "Рідне слово", лауреат міської літературної премії ім. Ю. Мейгеша Михайло Шушкевич. Його звернення опрацьовують фахівці відділу культури.

Також на прийомі піднімалися питання щодо благоустрою багатоповерхівок, створення ОСББ.

Мукачівська міськрада

Прочитано 262 разів

ГАЛЕРЕЯ