Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачівський драматичний театр представить виставу “Князь Корятович” на Міжнародному мистецькому фестивалі у Литві
Четвер, 18 липня 2019 14:23

Мукачівський драматичний театр представить виставу “Князь Корятович” на Міжнародному мистецькому фестивалі у Литві

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 24 по 28 липня у Литві відбудеться I Міжнародний фестиваль мистецтв "Мости мистецтва", що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Формат фестивалю передбачає проведення концертів інструментального, хорового, хореографічного та театрального мистецтва, майстер-класи і круглі столи з представниками литовської громади, діячами культури та науковцями з актуальних питань розвитку культурного простору Литви та України.

Серед учасників проекту "Мости Мистецтва" і наш Мукачівський драматичний театр, який під час Міжнародного фестивалю представить глядачам виставу "Князь Корятович". Символічно, що вистава розповідає про історичну постать, спільну для України та Литви - князя Корятовича, володаря Мукачівського замку. Побачити це неймовірне історичне дійство, що заворожує світловими ефектами, акторською грою, сюжетними перипетіями та ефектною режисерською роботою, учасники та гості фесту зможуть 27 липня о 16:00 годині у дворику Музею годинників у Клайпеді та 28 липня о 19:00 годині у легендарному Тракайському замку. Також мукачівські театрали у складі української делегації фестивалю "Мости мистецтва" приймуть участь у святкуванні традиційного свята моря "Klaipeda sea festival".

Прочитано 95 разів

ГАЛЕРЕЯ