Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві зводять каналізаційну мережу на 16 вулицях
П'ятниця, 19 липня 2019 11:44

В Мукачеві зводять каналізаційну мережу на 16 вулицях

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Проектною організацією виготовлено проек-тно-кошторисну документацію та отримано позитивний експертний звіт по об’єкту “Реконструкція вул.Гвардійська у м.Мукачево”. Завдяки цьому каналізаційна мережа буде зведена на 16 вули-цях.

Згідно проведених тендерних закупівель у липні 2018 року було заключено договір із підрядною органі-зацією на реконструкцію вулиці Гвардійська. Сума договору складає 31,024 млн.грн. Робочим проектом передбачено будівництво каналізаційно-насосної станції та влаштування асфальтобетонного покриття по вулиці Гвардійська.

Загалом каналізаційна мережа району Борок-Телеп розділена на три гілки: по двом гілкам півні-чній частині району побутові та дощові стоки попадають в каналізаційний колектор по вул.Стефаника і далі в напрямку існуючої КНС на території птахофабрики (частина вул.Гвардійської, вул.Ростовська, вул.Гагаріна та інші); по третій гілці в південній частині вулиці стоки прямують до каналу Коропець та скидаються в нього (частина вулиці Гвардійська, приватні колектори по вул.Солов’їна та інші).

Місце розташування проектної насосної станції визначено із умов розміщення на вільній від за-будови території з врахуванням відсутності житлової забудови в межах санітарно-захисної зони КНС та розташування за межами смуги відводу каналу Коропець. Відповідно до вищенаведеного насосну станцію розміщено в районі перетину вул.Грибоєдова з каналом Коропець. КНС призна-чена для перекачки стічних побутових та дощових вод, що мають нейтральну або слабо лужну реакцію. Насосна станція запроектована у автоматичному режимі без постійного обслуговуючого персоналу.

Окрім будівництва каналізаційної насосної станції проектом передбачено влаштування дорож-нього покриття протяжністю ділянки 805 м, шириною проїзної частини 3,5-7 м, влаштування ме-реж каналізації та водопроводу, влаштування оглядових колодязів, влаштування відвідного напі-рного каналізаційного колектора та самопливного відвідного колектора побутової каналізації. З початку будівництва прийнято робіт на суму 18,2 млн.грн. Роботи по об’єкту будівництва продов-жуються та згідно умов договору триватимуть до кінця жовтня місяця поточного ро-ку

 

Прочитано 116 разів

ГАЛЕРЕЯ