Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево вибороло право на підтримку Програми "U-LEAD з Європою"
Четвер, 01 серпня 2019 14:58

Мукачево вибороло право на підтримку Програми "U-LEAD з Європою"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

8 Закарпатських громад, які подали заявки на участь у четвертому раунді Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в напрямку покращення якості адміністративних послуг, пройшли відбір Комісії у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення ЦНАП.

Зокрема, відбір пройшли м. Мукачево, смт Міжгір’я, Солотвино та Чинадієво, села Білки, Довге, Кам’яниця та Горонда. Всього ж по Україні було відібрано 150 заявок зі 178 поданих.

При цьому зазначається, що включення до списку ще не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі. Заявки потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації. Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади.

З 1 серпня 2019 року з кожною громадою будуть контактувати та відвідають уповноважені спеціалісти Програми. Протягом серпня-грудня 2019 року для спроможних громад будуть розроблені технічні завдання для створення чи модернізації ЦНАП.

Зауважимо, фахівці Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування консультували всі 8 громад області, які взяли участь у конкурсі, а також допомагали їм заповнювати заявки.

Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування

Прочитано 125 разів

ГАЛЕРЕЯ