Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Додаткові кошти на благоустрій та підтримку ОСББ виділено в Мукачеві
Вівторок, 27 серпня 2019 11:57

Додаткові кошти на благоустрій та підтримку ОСББ виділено в Мукачеві

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рішенням 61-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 22.08.2019 року «Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік» до бюджету міста внесені такі зміни:

Беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів місцевого бюджету, розподілено залишок коштів, що склався на 01.01.2019 року по загальному фонду бюджету в сумі 709,4 тис. грн., спрямувавши його на видатки споживання, в тому числі, на оплату послуг з поточних робіт зовнішнього електропостачання та покращення матеріально–технічного забезпечення Центру громадськості та національних культур – 590,0 тис. грн., та по спеціальному фонду бюджету – в сумі 150,0 тис. грн., спрямувавши його на видатки розвитку.

Здійснено перерозподіл коштів у межах загального обсягу бюджету за головними розпорядниками коштів місцевого бюджету, в тому числі, за рахунок перерозподілу видатків загального фонду, спрямувавши 542,7 тис. грн. на облаштування автономних газових котелень вузлами обліку природного газу та засобами дистанційної передачі даних в закладах освіти; 355,5 тис. грн. – для проведення поточного ремонту в закладах освіти; 198,0 тис. грн.– на придбання виїзної звукової апаратури для Мукачівського драматичного театру; 700,0 тис. грн. – на реалізацію програми реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства; 1 млн.. грн. – на реалізацію програми благоустрою міста; 133,6 тис. грн. – на реалізацію програми сприяння створенню та діяльності ОСББ. Також затверджено зміни до розподілу коштів на здійснення заходів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів бюджету розвитку, та зміни до розподілу видатків на реалізацію місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Прочитано 42 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація