Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В мікрорайоні «Шипка» планують створювати ОСББ
Вівторок, 10 вересня 2019 11:41

В мікрорайоні «Шипка» планують створювати ОСББ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

За ініціативи міського голови Андрія Балоги протягом останнього місяця було проведено ряд інформаційних зустрічей з мешканцями міста з питань створення у місті об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Така зустріч відбулася і у мікрорайоні Шипка, йшлося про права та обов`язки власників квартир багатоквартирних будинків та доцільність створення ОСББ у 7-ми будинках по вулиці Космонавтів. Зокрема, при створенні об’єднань, співвласники змогли б вирішити першочергові проблеми будинків та покращити їх технічний стан більш як на 400 тисяч гривень за рахунок разової, безповоротної допомоги, яка надається згідно місцевої Програми підтримки ОСББ. Лише за минулі три роки за кошти бюджету міста було проведено капітальний ремонт 5 - ти дахів багатоповерхівок, наразі ж тривають роботи ще однієї покрівлі.

На завершення зустрічі з жителями мікрорайону, міський голова дав доручення відповідним фахівцям включити до попереднього переліку робіт на 2020 рік проведення капітального ремонту покрівлі будинку 38 та запропоновано ініціативній групі продовжити дискусію з обговорення піднятої теми наступного тижня.

Прочитано 77 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація