Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Друга зустріч Мукачівського міського голови Андрія Балоги з представниками громадянського суспільства …
Четвер, 12 вересня 2019 08:53

Друга зустріч Мукачівського міського голови Андрія Балоги з представниками громадянського суспільства …

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 11 вересня 2019 року, на базі Мукачівської загальноосвітньої школи №1 ім.Олександра Пушкіна, відбулася друга зустріч Мукачівського міського голови з представниками громадянського суспільства.

Більш ніж 50 громадських організацій, благодійних фондів та активних мукачівців взяли участь в анонсованій раніше зустрічі, яка покликана встановити більш тісні мости спілкування та співпраці між міською владою та представниками інститутів громадянського суспільства, активними мукачівцями, які вболівають за долю рідного міста.

Як і було домовлено 4 вересня, учасники зустрічі на пропозицію міського голови Андрія Балоги почали гуртуватися в окремі групи за напрямками діяльності. Це і групи з розвитку національних меншин, освіти, молоді та спорту, ветеранів, які в різний час пройшли випробування війною, культури, соціальної політики тощо.

Як показав подальший розвиток подій такі форми роботи стали до вподоби для переважної більшості присутніх, які не гаючи часу приступили до спільної роботи.

Відділ інформаційної роботи виконавчого комітету

Мукачівської міської ради

 

Прочитано 201 разів

ГАЛЕРЕЯ