Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Яким має бути тариф на воду: діалог комунальників та містян
Середа, 18 вересня 2019 10:10

Яким має бути тариф на воду: діалог комунальників та містян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 17 вересня у малому залі Мукачівської міської ради відбулася зустріч керівництва міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» з місцевими активістами.

Головним на порядку денному зустрічі було питання коригування тарифів на водопостачання та водовідведення. Як зазначив керівник підприємсcва Ігор Федорняк — тариф на водопостачання та водовідведення в Мукачеві один з найнижчих в області – 18,75 грн. за метр кубічний.

У водоканалі зазначили: основними чинниками, які зумовлюють потребу підняття оплати є ціна на електроенергію, яка зросла майже вдвічі з часу останньої зміни тарифної сітки на воду, ріст рівня мінімальної зарплати та зростання вартості обладнання.

У нову ціну, 26,72 гривень, згідно розрахунків спеціалістів, включено зростання заробітної плати працівників водоканалу, оплата енергопослуг та поточні витрати для ремонтних робіт й обслуговування.

Варто відмітити, що наразі ціна на воду в Мукачеві менша за середню по області. Після ж зростання тарифу місто буде на восьмому місці серед п'ятнадцяти міст та селищ краю.

Також керівництво МКП акцентувало увагу, що вже півтора року триває модернізація насосних систем й трубопроводів, збільшується подача тиску води та час її надходження до користувачів. Усі ці заходи спрямовані на економію використання електроенергії та необхідності в майбутньої частих поточних ремонтів. У свою чергу це призведе до зменшення витрат підприємством і дасть можливість збільшити графік подачі води.

70489358 1371856312970119 8029940220323430400 o

Прочитано 302 разів

ГАЛЕРЕЯ